Ranglijsten|rankingfacebookmediasocial-listeningvideo

Ranglijst van Facebook-pagina's van Franse nieuwsmedia: november 2025

door Nonli-team

Elke maand meet de Social Listening van Nonli de videoweergaven die de Facebook-pagina's van de belangrijkste Franse nieuwsmedia genereren. Hier is de TOP 40 van november 2025, met per account het aantal weergaven, de publicatiefrequentie en een prestatie-indicator per bericht.

1. De top 5 van de maand#

Brut. voert de ranglijst aan met 209.684.599 weergaven uit 447 berichten. BFMTV volgt met 134.614.594 weergaven, vóór TF1 INFO (128.792.795 weergaven). RTL en France Inter completeren de top 5 met 95.409.004 weergaven en 68.473.487 weergaven.

2. De volledige TOP 40#

#PaginaVideoweergavenBerichtenBerichten/dagWeergaven per volgerVolgers
1 Brut.209.684.59944714,95,2%8,98 mln.
2 BFMTV134.614.5942347,89,7%5,96 mln.
3 TF1 INFO128.792.79542114,06,5%4,71 mln.
4 RTL95.409.00445815,310,7%1,94 mln.
5 France Inter68.473.48734811,69,2%2,15 mln.
6 L'Équipe64.848.0471645,55,3%7,45 mln.
7 France 2451.659.05548516,20,8%13,6 mln.
8 LCI42.119.6831826,16,9%3,35 mln.
9 Le 20h - France Télévisions38.260.6181916,49,5%2,11 mln.
10 franceinfo33.643.43230810,33,7%2,99 mln.
11 Le Parisien30.920.5912157,23,0%4,79 mln.
12 M6 Info23.331.92633711,24,0%1,73 mln.
13 Le Monde22.862.353852,84,6%5,82 mln.
14 La Dépêche du Midi21.298.5991384,624,9%620.961
15 Europe 120.062.3171575,29,0%1,41 mln.
16 RFI18.855.0351204,02,4%6,52 mln.
17 Le Figaro16.171.2171575,22,5%4,06 mln.
18 La Provence16.148.7542197,35,9%1,26 mln.
19 Le Dauphiné Libéré15.855.23531110,410,4%491.179
20 20 Minutes14.372.0592097,02,1%3,31 mln.
21 LCP12.794.7401093,640,9%287.029
22 Dernières Nouvelles d'Alsace - DNA12.213.8042699,017,0%267.854
23 Agence France-Presse11.626.2481314,410,0%890.129
24 L'Est Républicain10.765.0942428,112,6%352.702
25 Le Républicain Lorrain10.052.5272387,916,9%250.221
26 Le Progrès9.764.9192739,110,5%341.641
27 Public Sénat6.917.9821464,914,9%317.388
28 La Montagne6.781.4391545,114,6%300.674
29 Ouest-France6.715.383481,611,8%1,18 mln.
30 Femme Actuelle6.288.492331,113,8%1,38 mln.
31 Le Point6.054.649311,013,5%1,44 mln.
32 Midi Libre5.982.494772,619,8%393.102
33 Nice-Matin5.878.604491,617,7%678.656
34 TV5MONDE5.625.251511,72,5%4,38 mln.
35 Mediapart4.803.658240,811,5%1,75 mln.
36 SudOuest.fr4.645.4331314,46,0%592.760
37 Var-Matin4.596.506321,136,2%396.601
38 La Voix du Nord4.356.511491,69,8%911.129
39 JDD3.781.952381,342,6%233.856
40 Le HuffPost3.383.5551083,62,6%1,2 mln.

Zo leest u de kolom “Weergaven per volger”: 100% betekent dat een gemiddeld bericht evenveel weergaven oplevert als de pagina volgers heeft. Het is een goede indicator voor het vermogen van een account om verder te reiken dan de eigen community.

3. Wat opvalt#

Vergeleken met oktober 2025 laat Le Républicain Lorrain de grootste stijging van de tabel zien: 9 plaatsen gewonnen, van de 34e naar de 25e plaats. LCP, vorige maand afwezig, komt binnen op de 21e plaats (12.794.740 weergaven). Qua efficiëntie toont JDD de beste verhouding tussen weergaven per bericht en volgers van de ranglijst (42,6%): een gemiddeld bericht bereikt daar een publiek dat ver boven de omvang van de eigen community uitkomt.

4. Methodologie#

De gegevens komen van de Social Listening van Nonli, die continu de openbare Facebook-pagina's van Franse nieuwsmedia volgt. Per mediamerk wordt slechts één pagina meegeteld: de hoofdpagina, zonder lokale of thematische pagina's samen te voegen. De ranglijst omvat videoweergaven van video's en Reels die zijn gepubliceerd tussen 1 en 30 november 2025. De tellers worden aan het einde van de periode afgelezen; omdat weergaven na publicatie blijven oplopen, zijn kleine verschillen met latere metingen normaal.

In dezelfde reeks, volgende maand: ranglijst van december 2025. Deze ranglijst wordt elke maand gepubliceerd op deze blog en op de LinkedIn-pagina van Nonli. Wilt u deze meetwaarden voor uw eigen accounts en uw markt volgen, neem dan contact op.